“Spartaks” uzvar “Jelgavu” arī Virslīgā

"FK Spartaks" divas reizes pēc kārtas uzvar "FK Jelgava" komandu. Foto - "SynotTip" Virslīga (Raitis Supe).

Beidzoties Latvijas kausa 1/4 fināla spēlēm esam atgriezušies “SynotTip” Virslīgas čempionātam. Šodien tika aizvadīta tikai viena spēle: “FK Spartaks” brauca viesos pie “FK Jelgava” komandas. “Jelgavai” tā bija iespēja revanšēties par zaudējumu Kausa spēlē, kad jūrmalnieki izrāva uzvaru spēles 91′ minūtē, taču ātrie “Spartaka” vārti spēles 2′ minūtē daudz ko izšķīra šajā spēlē. Elvis Stuglis bija tas, kurš izcēlās ar vārtu guvumu. Jūrmalnieki turpināja aktīvi uzbrukt, pilnībā kontrolējot spēli. Tā 32′ minūtē Jevgēņijs Kozlovs panāca jau 2:0 viesu labā.

Otrā puslaikā pirmajās sekundēs “Spartaks” varēja panākt pat 3:0, taču veiksme stāvēja blakus mājiniekiem šajā epizodē. Spēles 55′ minūtē negaidīti “Jelgava” vienus vārtus atspēlēja. Mārcis Ošs tradicionāli no auta meta bumbu pretinieku soda laukumā, kur spēlētāju burzmā veiksmīgākais bija Artis Jaudzems – 1:2. Pēc gūtiem vārtiem mājinieki aktivizējās un mēģināja izraut punktu, taču patiešām bīstamu momentu tā arī nebija. Viesi bija tuvāk trešajiem vārtiem, nekā “Jelgava” otrajiem. Tiesa laba iespēja izlīdzināt rezultātu “Jelgavai” bija pašās spēles beigās, kad no teicamas pozīcijas Mindaugam Grigarāvičam nesanāca sitiens.

“Spartaks” pelnīti uzvar un izvirzās vadībā turnīra tabulā vismaz līdz rītdienai. Rīt 15:00 Piņķos “SK Babīte/Dinamo” uzņems “FK Ventspils”, bet 18:00 gaidāma ļoti interesanta cīņa starp “FK Liepāja/MOGO” un “RFS” komandām. 4.kārta noslēgsies svētdien, kad “Riga FC” uzņems “FK METTA/LU” vienību.

FK Jelgava – FK Spartaks 1:2 (0:2) A.Jaudzems 55′ – E.Stuglis 2′; J.Kozlovs 32′
SK Babīte/Dinamo – FK Ventspils 15.aprīlis 15:00 Piņķu stadions
FK Liepāja/MOGO – RFS 15.aprīlis 18:00 Stadions “Daugava”, rezerves laukums
Riga FC – FK METTA/LU 16.aprīlis 16:00 RTU stadions