Kas notika “TautasFutbols.LV” prombūtnes laikā? 4.daļa (2.Līga Ziemeļaustrumi).

"Lubāna/Degumnieki" sagādāja pirmo zaudējumu "BSC Balvi" komandai pēdējos gados Ziemeļaustrumu reģiona 2.Līgas ietvaros.  Foto - "Lubāna/Degumnieki"
"Lubāna/Degumnieki" sagādāja pirmo zaudējumu "BSC Balvi" komandai pēdējos gados Ziemeļaustrumu reģiona 2.Līgas ietvaros. Foto - "Lubāna/Degumnieki"

Portāls “TautasFutbols.LV” turpina rakstu sēriju – “Kas notika “TautasFutbols.LV” prombūtnes laikā”. Atgādinām, ka 1.daļā vēstījām par “SynotTip” Virslīgas čempionāta aktualitātēm (lasiet šeit), 2.daļā par “Komanda.LV” 1.Līgas čempionātu (lasiet šeit), bet 3.daļā par Latvijas kausa izcīņu. Tagad beidzot ķersimies klāt arī 2.Līgas čempionātiem. Diemžēl šie visi tehniskie darbi iekrita tieši, kad vairākos reģionos startēja 2.Līgas čempionāti. Ļoti aktīvi tiek spēlēts Rīgas un Vidzemes reģionos, kur arī ir visvairāk komandu, taču mūsu rakstu sērijas 4.daļā. runāsim par Ziemeļaustrumu reģiona 2.Līgas čempionātu.

Salīdzinājumā ar 2016.gada čempionātu Ziemeļaustrumu reģionā šogad sešu komandu vietā startē tikai piecas. “FK Alūksne” ir tā, kura šogad no dalības ir atteikušies. Jā “FK Alūksne” pagājušogad ieņēma pēdējo vietu, taču ļoti žēl, ka šogad uz, mūsuprāt, vienā no skaistākiem Latvijas stadioniem lielais futbols ies secen. Čempionāts tiks aizvadīts trijos apļos, katrai komandai aizvadot pa 12 spēlēm. Kā jau ir ierasts, pēdējos gados “BSC Balvi” ir vieni no galvenajiem pretendentiem uz iekļūšanu Latvijas 2.Līgas finālturnīrā rudenī, bet šogad viņiem ir parādījušies nopietni pretinieki – “Lubāna/Degumnieki”. Jau pagājušā gada čempionātā šī komanda lika par sevi zināt, bet šogad, čempionāta atklāšanas spēlē “Lubāna/Degumnieki” izbraukumā spēja pārspēt “BSC Balvi” vienību 5:3, sagādājot komandai pirmo zaudējumu pēdējos gados (pagājušogad “BSC Balvi” nezaudēja nevienā no spēlēm Ziemeļaustrumu reģiona 2.Līgas čempionāta ietvaros). “Lubānas” futbolisti turpināja tikpat pārliecinoši arī savā otrajā spēlē pret “Ludzas NSS” izcīnot uzvaru ar 4:1. Tikmēr “Balvi” aizvadīja vēl trīs spēles, kurās izcīnīja pārliecinošas uzvaras: 3:0 pret “Kvarcs/Madonas BJSS”, 6:2 pret “FB Gulbene” un 5:1 pret “Ludzas NSS”.

Neskatoties uz pieticīgu komandu skaitu, būs ļoti interesanti sekot līdzi šā reģiona čempionāta gaitām, vai “Lubāna/Degumnieki” spēs gāzt “BSC Balvi” no Ziemeļaustrumu reģiona troņa? Šajās brīvdienās ir ieplānota viena spēle – 11.jūnijā “FB Gulbene” tiksies ar “Ludzas NSS” komandu.

Komanda S U N Z Vārti +/- P
1

BSC Balvi 4 3 0 1 17:8 +9 9
2

Lubāna/Degumnieki 2 2 0 0 9:4 +5 6
3

Kvarcs/Madonas BJSS 1 0 0 1 0:3 -3 0
4

FB Gulbene 1 0 0 1 2:6 -4 0
5

Ludzas NSS 2 0 0 2 2:9 -7 0

Izmantotie resursi:
Ziemeļaustrumu futbola centrs
FK Lubāna Facebook lapa

Comments

comments