“Rēzekne”, “Auda”, “Valmiera” un “Grobiņa” tiek pie uzvarām; “Tukums” un “Ogre” cīnās neizšķirti

"VALMIERA GLASS VIA" spēja atspēlēties un izcīnīt uzvaru šodien. Foto - VALMIERA GLASS VIA

Šodien tika aizvadītas veselas piecas “Komanda.LV” 1.Līgas čempionāta spēles.

”Rēzeknes FA/BJSS” realizējot divas pendeles ar 4:2 viesos pieveica “RTU FC/Skonto Academy” komandu, kurā jau 18′ minūtē no laukuma tika noraidīts Davids Bagdasarjans. Vispirms 20′ minūtē Antons Vakulins atklāja spēles rezultātu, realizējot pirmo nozīmēto 11 metru soda sitienu, taču 30′ minūtē, pateicoties Jegora Moroza vārtiem, mājinieki spēja atspēlēties, spēlējot mazākumā. Bet viesi pārtraukumā devās labā noskaņojumā, jo 43′ minūtē Andrejs Rogozins panāca 2:1. Otrajā puslaikā viesiem izdevās gūt vēl divus vārtus, tiesa tikai spēles pēdējās 10 minūtēs, bet “RTU FC/Skonto Academy” komanda savus otros vārtus guva jau kompensācijas laikā.

Pie uzvaras tika arī “FK Auda” savās mājās pārspējot “Preiļu BJSS” vienību. Uģis Moncevičs atzīmējās ar hettriku šajā spēlē.

FK ”Jēkabpils/JSC” nespēja noturēt uzvaru pār ”VALMIERA GLASS VIA”. 55′ minūtē jēkabpiliešus vadībā izvirzīja Dmitrijs Kuzmins, taču otrā puslaika izskaņā viesi spēja gūt trīs vārtus, panākot 3:1.

Tukumā “Tukums 2000/TSS” cīnījās neizšķirti 1:1 ar “FK Ogre” komandu. Viesi izvirzījās vadībā pirmā puslaika kompensācijas laikā, taču noturēt pārsvaru nespēja, Rinalds Kalnciems no 11 metru soda sitiena atzīmes spēles 83′ minūtē panāca 1:1.

Visbeidzot Smiltenē, vietējā “FK Smiltene/BJSS” atzina pērnā gada 2.Līgas čempionu spēku ar Viktoru Dobrecovu pie stūres. Abus vārtus “Grobiņas SC” komandas labā guva Viktora dēls – Devids Dobrecovs.

1.kārta noslēgsies pirmdien, kad “FK Progress/AFA Olaine” uzņems “JDFS Alberts” komandu.

FK Staiceles Bebri – BFC Daugavpils 0:2 (0:2)  V.Volkovs 9′; M.Strokšs 17′ (s.v.)
RTU FC/Skonto Academy – Rēzeknes FA/BJSS 2:4 (1:2) J.Morozs 30′ – A.Vakulins 22′ (P); A.Rogozins 43′; D.Silovs 79′ (P); D.Borisovs 86′
FK Auda – Preiļu BJSS 3:1 (2:1) U.Moncevičs 33′, 41′, 80′ – M.Babris 45′
FK Jēkabpils/JSC – VALMIERA GLASS VIA 1:3 (0:0) D.Kuzmins 55′ – V.Velme 73′, 88′; V.Jaunzems 76′
FK Tukums 2000/TSS – FK Ogre 1:1 (0:1) R.Kalnciems 83′ (P) – O.Garbars 45’+2′
FK Smiltene/BJSS – Grobiņas SC 0:2 (0:1) D.Dobrecovs 11′, 60′
FK Progress/AFA Olaine – JDFS Alberts 17.aprīlis 19:00 Olaines pilsētas stadions